Contacte profesori FEAA

Lista va fi actualizată cât se poate de des în aşa fel încât să existe un număr cât mai mare de profesori.

Nume Prenume E-mail Birou
Agheorghiesei Daniela-Tatiana dtc@uaic.ro / d_corodeanu@yahoo.com Corp B, B601
Airinei Dinu adinu@uaic.ro Corp B, B308
Alexa Oana oana_alexa15@yahoo.com
Anastasiei Bogdan abo28@yahoo.com Corp B, B616
Andrieş Alin alin.andries@uaic.ro / alin.andries@yahoo.com Corp C, C 804b
Anton Sorin Gabriel sorin.anton@uaic.ro / anton_sorin208@yahoo.com Corp C, C 804a
Apostol Ciprian apostolcip@yahoo.com Corp B, B609
Aruştei Carmen Claudia carmen.arustei@gmail.com Corp B, B501
Asandului Mircea mircea.asandului@uaic.ro
Asandului Laura asand@uaic.ro
Bedrule-Grigoruţă Maria Viorica mvgri@uaic.ro Corp B, B520
Bejan Petru petrubejan@uaic.ro / pbejan@uaic.ro
Bercu Ana-Maria bercu@uaic.ro Corp C, B804b
Berheci Maria maria_lia24@yahoo.com Corp B, B610
Bertea Patricia patricia.bertea@yahoo.com
Bilan Irina bilanirina@yahoo.com / itintila@yahoo.com Corp C, C805
Bobâlcă Iuliana Claudia iuliana.bobalca@uaic.ro Corp B, B612
Borza Mioara mioara@uaic.ro
Brânzilă Carina carinabranzila@gmail.com
Bucătaru Dumitru dbucat@uaic.ro Corp C, C 804a
Budugan Dorina dorina.budugan@yahoo.com Corp B, B520
Butnaru Gina Ionela gina.butnaru@uaic.ro Corp B, B527
Căpraru Bogdan Sebastian csb@uaic.ro Corp C, 801a
Cecal Anca ancacecal@yahoo.com
Chersan Corina macov@uaic.ro Corp B, B610
Chiper Sorina chipersorina2005@yahoo.com Corp B, B507
Chirilă Ciprian chcip@uaic.ro Corp B, B312
Chirilă Viorica vchirila@uaic.ro
Chirleşan Dănuţ Valerian danch@uaic.ro Corp C, C803
Cigu Elena elena.chelaru@uaic.ro / elena28072001@yahoo.com Corp C, C806
Ciobanu Ioan Corp B, B501
Ciortescu Elena elena.cojocaru@uaic.ro
Ciotir Ioana ioana.ciotir@feaa.uaic.ro
Ciulu Ruxandra ruxandra.ciulu@uaic.ro / rciulu@yahoo.com Corp B, B501
Clipa Cătălin Ioan c_clipa@uaic.ro Corp B, B601
Cocriş Vasile vcocris@uaic.ro Corp B, B416, B412
Danileţ Magdalena madalind@uaic.ro Corp B, B621
Dicu Roxana rm.dicu@yahoo.com / rox_luc_di@yahoo.com Corp B, B521
Dornean Adina amartin@uaic.ro / adinamartin79@yahoo.com Corp C, C801a
Dornescu Valeriu vdornescu@yahoo.com Corp C, B803
Dospinescu Nicoleta dnicole@uaic.ro Corp B, B604
Drăgan Lorin Mircea lorin.dragan@gmail.com Corp B, B604
Dumitru Florin fdumi@uaic.ro
Filip Florin-Bogdan bogdan_florin@yahoo.com / bogan.filip@feaa.uaic.ro Corp C, C606
Firtescu Bogdan Narcis frirtescu@uaic.ro Corp C, C603
Florea Nelu nflorea@uaic.ro Corp B, B601
Fotache Marin marinfotache@gmail.com Corp B, B315
Fotache Doina doina.fotache@feaa.uaic.ro Corp B, B 305
Gavrilovici Ovidiu gavrilov@uaic.ro
Georgescu Iuliana iuliag@uaic.ro Corp B, B520
Georgescu Mircea mirceag@uaic.ro Corp B, B 304
Grama Ana agrama@uaic.ro
Grădinaru Sandra Felicia sandra.gradinaru@yahoo.com Corp C, B801a
Greavu Şerban Valerică valy.greavu@feaa.uaic.ro Corp B, B302
Haliga Iustin haliga@uaic.ro Corp B, B521
Horodnic Ioana-Alexandra ioana.horodnic@uaic.ro / ursachi_ioana_alexandra@yahoo.com Corp B, B600
Huian Maria Carmen carmen.huian@gmail.com Corp B, B609
Iacobuţă Andreea Oana andreea_iacobuta@yahoo.com
Ihnatov Iulian iulian.ihnatov@uaic.ro Corp C, C806
Istrate Costel istrate@uaic.ro Corp B, B610, B420
Jemna Dănuţ danut.jemna@uaic.ro Corp B, B326a
Jijie Tudor Dumitru jijie@uaic.ro Corp B, B526
Lazăr Sebastian slazar@uaic.ro Corp C, B801a
Lupu Dan danlupu20052000@yahoo.com Corp C, C801b
Luţac Gheorghe lutacg@yahoo.com
Maha Liviu mlg@uaic.ro
Manolescu Irina Teodora iciorasc@uaic.ro Corp B, B510
Manolică Adriana manolica@uaic.ro Corp B, B512b
Mardiros Daniela mardirosdaniela@yahoo.com Corp B, B522
Maxim Andrei andrei.maxim@feaa.uaic.ro Corp B, B612
Maxim Emil emaxim@uaic.ro Corp B, B512a
Meşniţă Gabriela Corp B, B 314
Mihăescu Sorin mihaescu_s@yahoo.com Corp B, B624
Mironiuc Marinela marilena@uaic.ro Corp B, B517
Mitocaru Simona simona.mitocaru@yahoo.com
Monoranu Adrian monoranua@yahoo.com / monoranu@uaic.ro Corp B, B612
Munteanu Corneliu cmuntean@uaic.ro Corp B, B526
Munteanu Adrian adrian.munteanu@feaa.uaic.ro Corp B, B 305
Mursa Gabriel mursa@uaic.ro Corp B, B383b
Neculăesei Angelica Nicoleta anonea@uaic.ro Corp B, B 604
Nesvadba Maria ness@uaic.ro Corp C, C806b
Neştian Andrei Ştefan nestian@uaic.ro Corp B, B615a
Niţă Valentin valnit@uaic.ro Corp B, B 527
Onofrei Mihaela onofrei@uaic.ro / mionofrei@hotmail.com Corp C, C702
Oprea Dumitru doprea@uaic.ro Corp B, B411
Oprea Florin foprea@uaic.ro Corp C, C603
Păvăloaia Leontina betianu@uaic.ro Corp B, B610
Păvăloaia Daniel danpav@uaic.ro
Petrişor Bogdan Mihai bogdan_mp@yahoo.com Corp C, C806b
Petrovici Ruxandra ruxipetrovici@yahoo.com
Pintilescu Carmen carmen.pintilescu@uaic.ro Corp B, B407
Popescu Ada Iuliana adap76@yahoo.com Corp C, C801a
Popescul Daniela rdaniela@uaic.ro
Prodan Adriana pada@uaic.ro Corp B, B510
Prutianu Ştefan pruti@uaic.ro Corp B, B621
Roman Cristina Teodora throman@uaic.ro / teodoraroman@gmail.com Corp B, B512b
Roman Angela aboariu@uaic.ro Corp C, B805
Sasu Constantin csasu@uaic.ro Corp B, B616
Sireteanu Alexandru alexandru.sireteanu@feaa.uaic.ro Corp B, B 302
Spînu Marius smarius@uaic.ro Corp B, B509
Stoica Ovidiu ostoica@uaic.ro / o_stoica@yahoo.com Corp C, C806a
Strâmbei Cătălin linus@uaic.ro Corp B, B 303
Talmaciu Mihai mtalm@uaic.ro / mtalm@yahoo.com Corp C, C706a
Tătăruşanu Maria tmari@uaic.ro Corp B, B604
Toderaşcu (Sandu) Carmen sandu_carmen@yahoo.com Corp C, B806b
Tofan Mihaela mtofan@uaic.ro Corp C, B804b
Toma Constantin toco@uaic.ro Corp B, B608
Ţiţă Silviu Mihail silviutita@yahoo.com / silviutita@gmail.com Corp B, B615a
Ţugui Alexandru altug@uaic.ro
Ţugulea Carmen Oana ciobanu.oana@uaic.ro Corp B, B612
Ursu Silviu Gabriel silviu.ursu@uaic.ro /silviu.ursu@gmail.ro Corp C, Cb02
Ursu Oana surugiu.oana@gmail.com
Viorică Elena-Daniela dana.viorica@gmail.com Corp B, B315
Zaiţ Adriana azait@uaic.ro Corp B, B619
Zaiţ Dumitru dzait@uaic.ro Corp B, B619
Zugravu Bogdan zugravu@uaic.ro Corp C, C806a